Z Ziemi Włoskiej do Polski

autor: admin_ryneksmaku

Ich misją jest dostarczanie Wam jak najlepszej jakości włoskiego wina za rejonu Wenecji Euganejskiej.
W ofercie posiadają wina pochodzące z ręcznych zbiorów, wyłącznie z małych, rodzinnych winiarni, biologiczne – certyfikowane oraz niecertyfikowane. Wszystkie z bardzo niską zawartością siarczanów oraz konserwantów.

Posiadają wina butelkowane, a także w opakowaniach typu „Bag in box” 5L. Osobiście poznali każdego dostawcę i odwiedzili jego winnice. Ich pełna oferta obejmuje takie wina takie jak:

Czerwone:
* Merlot
* Cabernet
* Cabernet Franc
* Refosco dal Peduncolo rosso
* Raboso di Piave
* Novello

Białe:
* Chardonnay
* Pinot Grigio
* Tai
* Verduzzo Dorato

Różowe:
* Rosato

Musujące:
* Verduzzo Frizante (białe musujące)
* Rosato Frizzante ( różowe musujące)
* Burbero (czerwone musujące)

Spumante:
* DOCG Prosecco
* Brut

Polecamy wina z włoskiej winnicy „La Caneva” w opakowaniu typu „Bag in Box” o pojemności 5L – to kompromis między najwyższą jakością a najniższą ceną! To niemalże 7 (6,66) butelek w cenie 4!

Dzięki nowoczesnej technologii konfekcjonowania są w stanie obniżyć cenę butelki o połowę, a jednocześnie zapewnić winu długotrwałą świeżość bez dodawania konserwantów i siarczanów. Wino znajduje się w wysokiej jakości worku z kurkiem, który nie dopuszcza powietrza do środka. Okres przydatności do spożycia po otwarciu to aż 6 tygodni!

Wina „Z Ziemi Włoskiej do Polski” są WEGAŃSKIE – co oznacza, że do procesu filtracji wykorzystuje się glinki oraz membranę syntetyczną, a nie jak w przypadku klasycznej metody- białka kurzego lub żelatyny pochodzenia zwierzęcego.

Buon anno!

0 komentarz
0

You may also like

Zostaw komentarz