Honey House Chocolate and Ice-cream

autor: admin_ryneksmaku

FIK Plus to firma rodzinna pełna energii i pomysłów które wspólnie realizują. Ich pasja do słodyczy miodu i piekielnie dobrej czekolady zaowocowała powstaniem marki Honey House Chocolate and Ice – cream.

Kochają to, co robią, a miłość jest słodka – tak słodka, jak ich ręcznie robione czekoladki. Do produkcji wyrobów używają wyłącznie starannie wyselekcjonowanych składników. Produkty wytwarzane są ręcznie, dzięki czemu w każdym z nich zaklęta jest słodka magia czekoladowej manufaktury. Pragnąc zaspokoić potrzeby i gusta klienta w gamie produktów posiadają czekoladki i praliny, a także owoce w czekoladzie oraz tabliczki czekoladowe z wykwintnymi dodatkami.

Ich pasieki zlokalizowane są w Beskidach, a produkty pasieczne chętnie dodają do czekoladowych słodkości. Chętnie też dzielą się swoją wiedzą i zamiłowaniem do skrzydlatych. W ofercie posiadają miody gatunkowe i produkty pasieczne takie jak pierzgę, propolis oraz pyłek pszczeli.

Honey House Chocolate and Ice-cream to także manufaktura lodów które wytwarzają w tradycyjny rzemieślniczy sposób.

Są właścicielami koziej zagrody, pozyskane mleko od szczęśliwych kózek przetwarzają ukazując walory smakowe nabiału koziego. Aktualnie posiadają w ofercie jogurty, kefiry oraz kilka rodzajów sera.

0 komentarz
1

You may also like

Zostaw komentarz